O firmie Dipol Plastic Technology

Zdjęcie zastępcze

Firma Dipol Plastic Technology

powstała po to, aby w pełni profesjonalnie wykonywać i dostarczać wyroby z tworzyw termoplastycznych. Posiadane zaplecze technologiczne, potencjał produkcyjny i zdobyte doświadczenie umożliwiają kompleksową obsługę, począwszy od opracowania projektu wyrobu, poprzez wykonanie narzędzi, przeprowadzenie prób, aż po finalną produkcję seryjną.

Produkujemy dla każdej branży

 

Ikona

Motoryzacja

Zatyczki, stopfeny, talerze lakiernicze wykorzystywane przy produkcji felg. Elementy nadwozia i zawieszenia samochodów, detale z tworzyw termoplastycznych wykorzytywane we wnętrzach pojazdów.

Ikona

Elektrotechnika

Skrzynki energetyczne i innego rodzaju obudowy wykorzystywane w branży elektrotechnicznej. Elementy wykonywane metodą wtrysku o większych gabarytach i wadze.

Ikona

Elektronika

Obudowy dla niewielkich urządzeń elektronicznych, takich jak: panele sterujące, piloty zdalnej obsługi itp., wraz z usługami zdobienia detali przy wykorzystaniu metody tampoduku i sitodruku.

Ikona

AGD

Obudowy i komponenty konstrukcyjne urządzeń gospodarstwa domowego. Detale z tworzyw termoplastycznych o różnych gabarytach, wykorzystywane jako elementy mechaniki oraz obsługi urządzeń AGD. 

Ikona

Przemysł kosmetyczny

Opakowania i elmenty opakowań dla branży kosmetycznej takie jak: pojemniki, flakony, nakrętki, zatyczki itp. Zdobienie opakowań przy wykorzytaniu techniki precyzyjnego tampodruku oraz sitodruku.  

Ikona

Przemysł spożywczy

Elementy linii produkcyjnych dla branży spożywczej wykonane z PTFE i innych tworzyw termoplastycznych. Opakowania, pojemniki, akcesoria kuchenne z tworzyw termoplastycznych.

Firma Dipol Plastic Technology

Jesteśmy otwarci na wdrażanie nowych, ambitnych projektów i obsługę podmiotów z różnych branż. Systematycznie rozszerzamy skalę działania i sięgamy po nowe technologie związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych. Firma Dipol Plastic Technology podejmuje się realizacji nawet najbardziej wyszukanych pomysłów i spełniania wysokich oczekiwań po to, aby wspólnie tworzyć nową, lepszą rzeczywistość.

Zdjęcie zastępcze

Projekty unijne

Dbając o rozwój naszej firmy, realizujemy kilkanaście projeków z wykorzystaniem Funduszy Europejskich.

Dowiedz się więcej

Dołącz do nas! Sprawdź, kogo aktualnie szukamy do naszej fabryki.

DIPOL PLASTIC TECHNOLOGY SP. Z O.O. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.: "Przygotowanie do wdrożenia modelu biznesowego związanego z internacjonalizacją działalność firmy DIPOL PLASTIC TECHNOLOGY SP. Z O.O." w ramach Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014-2020, Działanie 1.2 Internacjolizacja MŚP. Numer umowy: POPW.01.02.00-18-0058/17-00 z dnia 11.12.2017 r. Szczegółowy opis projektu » Zamknij
Język / Language / Sprache:
  1. PL
  2. EN
  3. DE
  4. ES